Diskuze

Datum: 14.08.2012

Vložil: Martina

Titulek: UC a operace

Ahojte,už jsem tu psala,byla jsem na operaci u dr.Šerclové ve Střešovicích,strašně jsem se bála a jsem šťastná,že mám operaci za sebou.Měla jsem 12 let aktivní zánět,CRP stále 50-90,před operací jsem už nevycházela z domu,až 28xprůjmy za den,nezhoubný nádor.Remicade selhalo,kortikoidy,všechno.Operace trvala 4 hodiny,nevěřila jsem,že mě to tak sebere,zhubla jsem 10kg na 44kg,nemohla jsem jíst,bolesti břicha,měla jsem otok stomie,proto ty problémy,neodvádělo mi nic do pytlíku.Se stomií to náhodou bylo super,zvykla jsem si,zadek se zahojil :-)) .Za týden mě čeká poslední operace,jen zanoření,při první mi totiž udělali rovnou pauch a našili,jsem za to ráda.Stačil se zahojit,doufám.Snad to bude všechno v pohodě,neumím si ještě představit,co mě čeká,jak budu často chodit na záchod.Hodně jsem si psala s Jančou,co má tyhle stránky,hodně mě povzbudila,poradila,děkuji za to.Se stomií mi poradila daleko lépe jak sestra v nemocnici,zezačátku jsem si moc nevěděla rady.Jinak taky doporučuju lékaře z Prahy,Sequens,nebo Šerclová,co jsem slyšela,hodně přebírají pacienty odjinud,kde operaci moc nezvládli a dávají je dohromady.Já to mám do Prahy 350km,ale nelituju.Jsou prý na pauche největší machři





Zpět na diskuzi

TOPlist TOPlist