Diskuze

Datum: 14.01.2012

Vložil: Martina

Titulek: UC

ahojte,mě čeká operace v únoru,jsem taky ze severní Moravy,můj doktor z Ostravy mě poslal do Prahy na Bulovku k MUDr.Šerclové,druhého prý vynikajícího doktora Sequense po telefonu nezastihl,tak mi domluvil Bulovku.Mám to sice daleko,ale půjdu raději do Prahy,kde mají s těmihle operacemi největší zkušenosti.Byla jsem tam na konzultaci,přístup výborný,akorát se chci zeptat na ty operace,mě to doktor vysvětloval,kreslil,a prý půjdu dvakrát,poprvé vezmou střevo,udělají pauch a vývod,podruhé jen prý 40minutová operace,zadělání vývodu.Jak to že tady všichni popisují na třikrát?Doufám,že jsem blbě neslyšela.Taky řešíme na Doktorce,jestli se dá dostat do svěrače UC,do konečníku říkali,že ano,ale když ten vezmou a zůstane jen svěrač,tak tam také?Jak dlouho trvá operace,první?Strašně se bojím,vím,že to bude pro mě vysvobození,UC mám 12.rok,a celé roky aktivní zánět,prostě pořád jsem na záchodě,10-20x denně,žádné remise.Vývodu se vůbec nebojím,na to se těším,že nějakou dobu nesednu na záchod,ale narkozy,že se neproberu:-((.Už tam mám i nezhoubný nádor,takže nemám na výběr.A ten epidurál je moc bolestivý?Děkuji za odpovědi





Zpět na diskuzi

TOPlist TOPlist